SGP Baltie 4 C#
SGP Baltie 4 C# označovaný zkráceně B4 je vynikající programovací nástroj podporující tvořivost. S jeho pomocí můžete vytvářet propracované trojrozměrné scény, které posléze oživíte. Od předchozích verzí Baltíka se liší především tím, že je vyvinut pro platformu Microsoft® .NET a programovací jazyk C# a je schopen využívat všech jejich vymožeností. Samotný Baltík pak již není omezen pouze na pohyb po ploše, ale je nyní schopen se pohybovat také v dokonalém trojrozměrném prostoru. Současně využívá nejmodernější technologie, které mu umožňují například mluvit.
S minulými verzemi má společnou orientaci na začátečníky, kterým se snaží všestranně usnadnit jejich vstup do světa programování, nyní i profesionálního. Tento nástroj zprostředkovává přístup k nejmodernějším technologiím i naprostým začátečníkům. Maximálně zjednodušuje jejich první kroky a umožňuje jim využívat tyto technologie již ve svých prvních programech.
B4 všestranně podporuje představivost a tvořivost. Připravuje novou generaci programátorů, která bude využívat mnohem silnější a komplexnější nástroje a učí ji, jak tyto nástroje co nejefektivněji využít.
Microsoft, Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation v USA a případně dalších zemích.Shledali jste tuto informaci pro Vás užitečnou?
Máte nějaký dotaz nebo připomínku k tomuto tématu? Napište nám.
©1978-2010 SGP Systems

Předchozí stránka | Další stránka