Při prvním spuštění programu nebo pokud Vám vyprší licence se objeví aktivační formulář. Tento formulář lze také kdykoliv později vyvolat příkazem Pomoc -> Aktivovat....
On-line aktivace přes Internet
Pokud zvolíte položku On-line aktivace přes Internet a stisknete tlačítko Další, budete vyzváni k zadání Vašeho licenčního čísla. Po správném vyplnění všech kolonkek se zaktivuje tlačítko Aktivovat (neznamená to správné licenční číslo). V případě zadání platného Licenčního čísla budete dotázáni na heslo k Vašemu SGP účtu. Po zadání správného hesla se program zaktivuje. K této aktivaci je potřeba připojení k internetu.
Pomohla Vám nápověda?
Off-line aktivace přes přes www stránku
Po zvolení Off-line aktivace přes přes www stránku budete vyzváni k zadání Vašeho Licenčního čísla podobně jako výše. Správnost Vašeho licenčního čísla se však nebude ověřovat přes internet, nýbrž se tlačítkem Vytvořit licenční soubor... vygeneruje soubor, který přenesete na jiný počítač a pomocí stránky www.sgpsys.com provedete vygenerování aktivačního souboru. V menu na www stránkách zvolíte položku Aktivace off-line, v dalším kroku zvolíte Baltie 4, Gems ..., pak vyberete Váš licenční soubor a stisknete tlačítko Vygenerovat aktivační soubor. Pokud bude všechno v pořádku, budete dotázáni na heslo k Vašemu SGP účtu. Po jeho správném zadání bude vygenerován aktivační soubor, který si stáhnete a přenesete ho na počítač, na němž chcete aktivovat Baltíka 4. V původním formuláři pro aktivaci Baltíka vyberete cestu k Aktivačnímu souboru a stisknete tlačítko Aktivovat. Jestliže bude vše v pořádku, bude Baltík aktivován.
Pomohla Vám nápověda?
Zakoupit licenci (ceník licencí a objednávka)
Když zvolíte položku Zakoupit licenci (ceník licencí a objednávka) a stisknete tlačítko Další, v prohlížeči internetových stránek se vám zobrazí internetová stránka, kde si můžete zakoupit svojí licenci. Po získání licence budete postupovat podle jednoho z prvních dvou uvedených postupů v aktivaci programu.
Pomohla Vám nápověda?
Aktivaci můžete v průběhu procesu vždy ukončit tlačítkem Ukončení nebo zavřením okna s aktivací.
V případě potíží s aktivací zkontrolujte své internetové připojení nebo to zkuste znovu později.
Pokud potíže přetrvají nebo máte jiné problémy, kontaktujte firmu SGP Systems, s.r.o.


Shledali jste tuto informaci pro Vás užitečnou?
Máte nějaký dotaz nebo připomínku k tomuto tématu? Napište nám.
©1978-2010 SGP Systems

Nadřazená stránka | Předchozí stránka | Další stránka